miss you much.

7. února 2014 v 0:40 | Liu Shavi |  shitbox
čtvrtek, 6.2.2014, 23:39

Dneska mi má nemoc dovolila vyvenčit psy. Sice jen večer, ale přeci jen. Miluju večerní venčení. Všude černo, všechno je tak tajemné a zajímavější než za světla. Ve sluchátkách mi zněl ten pronikavý hlas Bruna s Talking to the moon.

,,Talking to the moon, try to get to you
In hopes you're on the other side
Talking to me too, or am I a fool?"
- Bruno Mars, Talking to the moon

Podívala jsem si na měsíc, který svou září pohltil celé sídliště. Co asi teď děláš, Bruno?, honilo se mi hlavou. Mluvíš na měsíc a pokoušíš se ke mě dostat, tak jako já právě teď k tobě? Pak mi došlo, že to asi těžko, když je tam o devět hodin míň než tady.Uvědomila jsem si, že dnes je šestého. Přesně 3 měsíce od jeho koncertu. 3 měsíce ode dne, kdy se mi splnil sen. Přání, které jsem si přála od konce roku 2009, a ono se přece jen splnilo. Bylo to něco neuvěřitelného. Přála jsem si, ať ta chvíle nikdy neskončí. Křičela jsem tak nahlas, jako nikdy předtím. Splnil se mi jeden z největších snů. Právě teď mi po těle naskakuje husí kůže, když si na to vzpomenu. Dala bych cokoliv, abych na jeho koncert mohla znovu...

,,I know you somwhere out there, somewhere far away..."
- Bruno Mars, Talking to the moon

Pak jsem sešla z cesty. Rozhodla jsem se projít jinou trasou než obvykle. Prcházela jsem tou nejtemněší a nejoblíbenější cestou. Viděla jsem obrysy rozpadající se chaty, za kterou jsme chodili o Vánočních prázdninách s Aničkou, Péťou a Tomem kouřit. Vybavilo se mi tisíc dalších vzpomínek z Vánočních prázdnin. To, jak jsme si v Klášterních zahradách vylezli s na zeď a zastrkali do ní narozeninové svíčky na kterých jsme si opékali marshmallows. To, jak jsme večer seděli na zdi, poslouchali Fallin', pohupovali se do rytmu písničky a cítili se šťastně. Jak s každým vyfouknutým obláčkem z cigarety ustupovali všechny starosti. Celé Vánoční prázdniny byli jeden velký magický moment, který mi chybí. Ani ne ty prázdniny, jako lidi se kterýma jsem je prožila. Proč musí být ti, které nejvíc potřebujeme, vždycky tak daleko?

,,With you is where I rather be,
but we stuck where we are.
It's so hard, so far,
this long distance is killin' me."
- Bruno Mars, Long distance
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.