TOP.

8. února 2014 v 20:57 | Liu Shavi |  shitbox
Rozhodla jsem se sepsat 10 12 věcí, na kterých jsem maximálně závislá, který miluju, nebo tak něco. Původně to měl být seznam 10 věcí, ale jaksi se to vymklo kontrole a já tam ty dvě nemohla odebrat. Nedávala jsem tam žádného člověka, protože na to bych musela vytvořit speciální seznam :-D Doufám, že jsem na nic nezapomněla. A je to řazené náhodně, ne podle oblíbenosti či co.
Zvířata. Mám radši zvířata než lidi a v současnosti si nedokážu představit, že bych doma neměla žádné zvíře. Mám hada a dva pejsky, plus jsem měla hodně zvířat před nimi.

• Jsem úchylná na různé bloky, zápisníčky, notesy, sešity a tak. V šuplících se mi jich válí spousty. S oblibou si je kupuju, snad z každé návštěvy papírnictví si jeden odnesu. Ráda do nich píšu nebo kreslím, ale nikdy je nepopíšu/nepokreslím celé. To samé mám s propiskama nebo tužkama.

Hudba. Neexistuje jediný den bez hudby. Nedokážu usnout bez sluchátek v uších (pokud tedy nejsem fakt hodně ospalá). Neumím si představit jízdu autobusem bez mp4. Hudba je prostě něco, bez čeho bych nepřežila jediný den.

Mobil. Co si budem nalhávat, sluchátka a mobil jsou dvě věci, bez kterých nikdy neopouštím barák.

• Miluju barevné chlupaté ponožky. Většinu ponožek co mám jsou právě takové. Většina lidí pod stromečkem ponožky vidí nerada, já se z nich raduju.

Knihy a časopisy. Přečetla jsem hromady knih a časopisů a hodlám v tom pokračovat, hlavné po té knižní stránce. Miluju čtení.

Fotit mě začalo bavit už někdy v 10 letech. Tato záliba u mě pokračuje až do teď a ještě dlouho bude. Nemám nějaký skvělý foťák, ale i s ním jdou nafotit krásné fotky. V budoucnu tu určitě budou spousty mých "fotografických" článků. Chtěla jsem jít i na fotografickou školu, ale naše rodina na ní nemá tolik peněz.

• Každý kdo mě zná ví, že téměř pokaždé žvýkám žvýkačku. Tuhle závislost mám odmala. Učitelům to vadí, některým lidem okolo mě taky, ale co jako. Někteří si koušou nehty, já žvýkám žvýkačky.

• Na klávesy hraju 10 let. Miluju ten nástroj, nedám na něj dopustit. Když mám špatnou náladu, když jsem šťastná, nebo když se nudím, vždycky mě hra na klávesy zabaví.

Kytara. Začala jsem na ní hrát teprv před rokem, ale řekla bych, že hraju dobře. Zahraju dost písniček (hlavně od Bruna, hehe) a strašně mě to baví. Ať už akustická, elektrická nebo jakási jiná, miluju kytary.

• Na začátku prosince jsem dostala nový notebook. Předtím jsem měla jeden, který byl asi 8 let starý. Nejsem ten typ, který by byl nějak extra závislý na počítači a vůbec nežil, to ne, ale na svůj notebook nedám dopustit.

Skateboard, penny, longboard, waveboard a všechny jiný boardy. Před devíti měsíci jsem začala jezdit na skejtu. Neříkám, že to umím, ale hrozně mě to baví. Teď mám pujčený kamarádčin penny, který je taky skvělý. Jednou jsi koupím vlastní penny, long i wave.
 


Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 8. února 2014 v 21:08 | Reagovat

sa zhodneme na väčšine vecí, vybrala si to dobre :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.